Ostatnia sesja w Rydzynie
Czterdziesta szósta sesja w Rydzynie była ostatnia w tej kadencji. Przebiegła tradycyjnie. Zgromadzeni otrzymali podziękowania za współpracę
19 października 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

Czterdziesta szósta sesja w Rydzynie była ostatnia w tej kadencji. Przebiegła tradycyjnie. Zgromadzeni otrzymali podziękowania za współpracę i wkład w rozwój gminy Rydzyna.
[WIDEO]268[/WIDEO]
&t=9s










