Rydzyna24
Wiadomości

Otto nadal sołtysem Kłody

Kłoda była drugim sołectwem, w którym wybierano sołtysa . Został nim ponownie Marcin Otto. Zagłosowało na niego 97% obecnych.Do

1 marca 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Otto nadal sołtysem Kłody

Kłoda była drugim sołectwem, w którym wybierano sołtysa . Został nim ponownie Marcin Otto. Zagłosowało na niego 97% obecnych.

Do Rady Sołeckiej zostali wybrani Marek Nowicki, Kamil Piotrowiak, Tomasz Szulc, Andrzej Samson oraz Izabela Jałowiecka.  Podczas zebrania  dyskutowano nad różnymi sprawami, które nurtują mieszkańców Kłody.

W zebraniu wzięło udział 40 osób,  co oznacza, że po raz kolejny na wybory odbyły się w II terminie, czyli o 18.30.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane