Rydzyna24
Wiadomości

Otwarto kolejny odcinek S5

Otwarto i oddano do użytku kierowcom drogę S5 od węzła Kaczkowo do węzła Leszno-Południe. Dostępne jest również połączenie z węzłem

6 października 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Otwarto kolejny odcinek S5

Otwarto i oddano do użytku kierowcom drogę S5 od węzła Kaczkowo do węzła Leszno-Południe. Dostępne jest również połączenie z węzłem Dąbcze.

Na otwarciu byli przedstawiciele władz krajowych i lokalnych.

[WIDEO]263[/WIDEO]

 

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane