Otwarto kolejny odcinek S5
Otwarto i oddano do użytku kierowcom drogę S5 od węzła Kaczkowo do węzła Leszno-Południe. Dostępne jest również połączenie z węzłem
6 października 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

Otwarto i oddano do użytku kierowcom drogę S5 od węzła Kaczkowo do węzła Leszno-Południe. Dostępne jest również połączenie z węzłem Dąbcze.
Na otwarciu byli przedstawiciele władz krajowych i lokalnych.
[WIDEO]263[/WIDEO]