Rydzyna24
Wiadomości

Otwarto wystawę Elżbiety Borowiak

W Sali Posągowej w Zamku rydzyńskim otwarto wystawę malarska Elżbiety Borowiak. „Rydzyna Barokowo – Bajkowa” i „Rydzyna moja miłość”

8 listopada 2018·1 MIN·7 WYŚWIETLEŃ
Otwarto wystawę Elżbiety Borowiak

W Sali Posągowej w Zamku rydzyńskim otwarto wystawę malarska Elżbiety Borowiak.  „Rydzyna Barokowo – Bajkowa” i „Rydzyna moja miłość” to tematy prac wystawionych w zamku.

Pani Elżbieta wraz z burmistrzem Rydzyny przywitali licznie przybytnych gości. Malarka, choć nie mieszka już w Rydzynie, często tu bywa i, jak sama stwierdziła, Rydzyna ja uspokaja i wycisza. Były wspomnienia z dzieciństwa i wiele pytań i długie dyskusje.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane