Rydzyna24
Wiadomości

Otwierają PSZOKi

Informujemy, że od poniedziałku (20 kwietnia 2020r.) zostaną ponownie uruchomione Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).Wszystkie

18 kwietnia 2020·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Otwierają PSZOKi

Informujemy, że  od poniedziałku (20 kwietnia 2020r.) zostaną ponownie uruchomione Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).

Wszystkie  PSZOKi będą otwarte w dniach i godzinach jakie obowiązywały przed decyzją o ich czasowym zamknięciu.

W trakcie oddawania odpadów w PSZOK należy zachować środki ostrożności obowiązujące na terenach publicznych w całym kraju (maseczki, zachowanie odległości).

Ponadto na terenie PSZOK jednocześnie będą mogły przebywać:

– w PSZOK w gminach: Leszno, Rawicz, Gostyń maksymalnie 3 osoby,

– w pozostałych PSZOK-ach maksymalnie 2 osoby.

Przewodniczący Zarządu

Komunalnego Związku Gmin

Regionu Leszczyńskiego

~ Eugeniusz Karpiński ~

 

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane