Otwierają PSZOKi
Informujemy, że od poniedziałku (20 kwietnia 2020r.) zostaną ponownie uruchomione Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).Wszystkie

Informujemy, że od poniedziałku (20 kwietnia 2020r.) zostaną ponownie uruchomione Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Wszystkie PSZOKi będą otwarte w dniach i godzinach jakie obowiązywały przed decyzją o ich czasowym zamknięciu.
W trakcie oddawania odpadów w PSZOK należy zachować środki ostrożności obowiązujące na terenach publicznych w całym kraju (maseczki, zachowanie odległości).
Ponadto na terenie PSZOK jednocześnie będą mogły przebywać:
– w PSZOK w gminach: Leszno, Rawicz, Gostyń maksymalnie 3 osoby,
– w pozostałych PSZOK-ach maksymalnie 2 osoby.
Przewodniczący Zarządu
Komunalnego Związku Gmin
Regionu Leszczyńskiego
~ Eugeniusz Karpiński ~