Rydzyna24
Wiadomości

Podziękowali sołtysowi Tworzanic

W sobotnie popołudnie w Tworzanicach na sali wiejskiej miało miejsce pożegnalne spotkanie rady sołeckiej oraz mieszkańców wsi z sołtysem

1 grudnia 2019·1 MIN·7 WYŚWIETLEŃ
Podziękowali sołtysowi Tworzanic

W sobotnie popołudnie w Tworzanicach na sali wiejskiej miało miejsce pożegnalne  spotkanie rady sołeckiej oraz mieszkańców wsi z sołtysem Janem Pawelskim.

Mieszkańcy, w związku z odejściem sołtysa do innej miejscowości, podziękowali mu za wszystko, czego dokonał dla wioski, za serdeczności i zaangażowanie.

Podczas spotkania polały się łzy oraz gratulacje. Na gości czekał poczęstunek: kawa i kolacja.

źródło: FB/Beata Nowak

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane