Podziękowali za plony w Nowej Wsi
Dożynki w Nowej Wsi rozpoczęły się o 15.00. Po mszy z podziękowaniem za plony sołtys przywitał mieszkańców i zaproszonych gości.
17 sierpnia 2020·1 MIN·7 WYŚWIETLEŃ

Dożynki w Nowej Wsi rozpoczęły się o 15.00. Po mszy z podziękowaniem za plony sołtys przywitał mieszkańców i zaproszonych gości. Po krótkiej przemowie wystąpił zespół śpiewaczy „Rydzyniacy” z Rydzyny. Znalazło się coś dla każdego dania z grilla. Po „oficjalnej” części odbyła się zabawa taneczna.




































































