Rydzyna24
Wiadomości

Podziękowali za plony w Nowej Wsi

Dożynki w Nowej Wsi rozpoczęły się o 15.00. Po mszy z podziękowaniem za plony sołtys przywitał mieszkańców i zaproszonych gości.

17 sierpnia 2020·1 MIN·7 WYŚWIETLEŃ
Podziękowali za plony w Nowej Wsi

Dożynki w Nowej Wsi rozpoczęły się o 15.00. Po mszy z podziękowaniem za plony sołtys przywitał mieszkańców i zaproszonych gości. Po krótkiej przemowie wystąpił zespół śpiewaczy „Rydzyniacy” z Rydzyny. Znalazło się coś dla każdego dania z grilla. Po „oficjalnej” części odbyła się zabawa taneczna.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane