Rydzyna24
Wiadomości

Podziękowania dla KGW Tarnowa Łąka

Na XXII sesji z rąk burmistrza Kornela Malcherka oraz przewodniczącej Krystyny Rypińskiej panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Tarnowej Łąki

18 czerwca 2020·1 MIN·8 WYŚWIETLEŃ
Podziękowania dla KGW Tarnowa Łąka

Na XXII sesji z rąk burmistrza Kornela Malcherka oraz przewodniczącej Krystyny Rypińskiej panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Tarnowej Łąki odebrały podziękowania za pomoc dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie w czasie pandemii.

Przypomnijmy, że panie uszyły i przekazały szpitalowi ponad 5 tys. maseczek ochronnych – zasłaniających usta i nos.

Podziękowania odebrały przewodnicząca KGW Tarnowa Łąka Kinga Skrzypczak oraz Grażyna Rzepecka

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane