POWITALI NOWY ROK W RYDZYNIE
Już tradycyjnie na rydzyńskim Rynku odbyło się powitanie nowego roku. Od 23 do 1.00 dj rozgrzewał do zabawy. Oprócz tego były życzenia
1 stycznia 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

Już tradycyjnie na rydzyńskim Rynku odbyło się powitanie nowego roku. Od 23 do 1.00 dj rozgrzewał do zabawy. Oprócz tego były życzenia od burmistrza oraz pokaz sztucznych ogni.
[WIDEO]305[/WIDEO]