Rydzyna24
Wiadomości

Pożegnali lato w Robczysku

Nad stawem w Robczysku mieszkańcy wsi pożegnali lato. Teren został użyczony przez stowarzyszenie „Wodnik”.Kilkadziesiąt osób biesiadowało

31 sierpnia 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Pożegnali lato w Robczysku

Nad stawem w Robczysku mieszkańcy wsi pożegnali lato. Teren został użyczony przez stowarzyszenie „Wodnik”.

Kilkadziesiąt osób biesiadowało przy ognisku i grillu. Każdy coś uszykował do przegryzienia, towarzyszyła im muzyka i wspomnienia minionego lata w rodzinnej atmosferze, było wiele śmiechu i westchnień.

Jak zapewniają nas zebrani, integracja się udała i na pewno będą kontynuować spotkania w różnej formie.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane