Rydzyna24
Wiadomości

PRZEDSZKOLAKI WITAJĄ LATO

Na rozpoczęcie lata przedszkolacy z Kłody zostali zaproszeni na piknik do Rodziców Tomka p. Dorotę i Przemysława Szczepaniaków

25 czerwca 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
PRZEDSZKOLAKI WITAJĄ LATO

Na rozpoczęcie lata przedszkolacy z Kłody zostali zaproszeni  na piknik do  Rodziców Tomka p. Dorotę i Przemysława Szczepaniaków . Było tak jak przystało na zbliżające się wakacje-piosenki i dużo zabawy świetnej na świeżym powietrzu.Nie zabrakło lodów; to prawdziwie letni deser, który uwielbiają wszystkie dzieci. Choć kojarzą  się głównie z latem to  można je jeść przez cały rok. Dzieci miały również okazję przekonać się jak robi się domowe lody- były pyszne! Zostaliśmy również poczęstowani goframi. Z daleka unosił się w całej okolicy zapach pieczonego ciasta, a smak…. Pyszności !!! palce lizać. Dziękujemy za zaproszenie. 

tekst/foto: Monika Kirszke

 

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane