Przywitali lato w Jabłonnie
W Jabłonnie, jak co roku, powitano lato. Świetna zabawa, wyśmienite jedzenie – to wszystko czekało na gości, przybyłych na imprezę.Zapraszamy
2 lipca 2018·1 MIN·7 WYŚWIETLEŃ

W Jabłonnie, jak co roku, powitano lato. Świetna zabawa, wyśmienite jedzenie – to wszystko czekało na gości, przybyłych na imprezę.
Zapraszamy do oglądania zdjęć i relacji video.
[WIDEO]225[/WIDEO]



























































