Rydzyna24
Wiadomości

Rowerówka z sołtysem

Przybiń nie nudziła się w majówkę. Sołtys, wraz z Radą Sołecką i z Kołem Gospodyń Wiejskich.Celem była integracja mieszkańców

3 maja 2019·1 MIN·4 WYŚWIETLEŃ
Rowerówka z sołtysem

Przybiń nie nudziła się w majówkę. Sołtys, wraz z Radą Sołecką i z Kołem Gospodyń Wiejskich.

Celem była integracja mieszkańców wsi Przybiń. Było ognisko, kiełbasa, ciasta i sałatki oraz mecz piłki nożnej. Aktywna rozrywka przyniosła wiele zabawy. To z pewnością nie ostatnia taka akcja.

foto: Ewelina Nowacka

 

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane