Rowerówka z sołtysem
Przybiń nie nudziła się w majówkę. Sołtys, wraz z Radą Sołecką i z Kołem Gospodyń Wiejskich.Celem była integracja mieszkańców
3 maja 2019·1 MIN·4 WYŚWIETLEŃ

Przybiń nie nudziła się w majówkę. Sołtys, wraz z Radą Sołecką i z Kołem Gospodyń Wiejskich.
Celem była integracja mieszkańców wsi Przybiń. Było ognisko, kiełbasa, ciasta i sałatki oraz mecz piłki nożnej. Aktywna rozrywka przyniosła wiele zabawy. To z pewnością nie ostatnia taka akcja.
foto: Ewelina Nowacka




























