Rydzyna24
Wiadomości

Rozdawali jabłka i uświadamiali konsumenta

Grupka rolników zrzeszonych w organizacji AGROUNIA zorganizowała akcję na ulicy Słowiańskiej w Lesznie. Rozdawali jabłka wraz z ulotkami

22 marca 2019·1 MIN·4 WYŚWIETLEŃ
Rozdawali jabłka i uświadamiali konsumenta

Grupka rolników zrzeszonych w organizacji AGROUNIA zorganizowała akcję na ulicy Słowiańskiej w Lesznie. Rozdawali jabłka wraz z ulotkami informacyjnymi.

Akcja miała na celu uświadomienie konsumentów o aktualnych problemach w rolnictwie. Wydarzeni cieszyło się bardzo dużym powodzeniem oraz poparciem mieszkańców Leszna. Więcej informacji na agrounia.pl

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane