Rydzyna24
Wiadomości

Rydzyna w latach 1919-1939 opowiadał Moliński

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane przez Towarzystwo Miłośników Rydzyny prowadzone przez

21 marca 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Rydzyna w latach 1919-1939 opowiadał Moliński

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane przez Towarzystwo Miłośników Rydzyny prowadzone przez Zdzisława Molińskiego, który opowiadał o Rydzynie w latach 1919 – 1939.

Było ciekawie. Goście mogli usłyszeć ciekawe historie o czasach, które mało kto już pamięta. Moliński, jak na pasjonata przystało, potrafił przedstawić fakty w taki sposób, że wszyscy słuchali zafascynowani.

Ustaliliśmy, że są już planowane kolejne spotkania opowiadające o naszej gminie. Szczegóły będziemy podawać na bieżąco.

 

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane