Ryzyko udaru w upały wzrasta
Zbyt wysokie temperatury mogą być niebezpieczne. Gdy słupek rtęci idzie w górę, wzrasta również ryzyko udaru lub odwodnienia organizmu.Udar
5 sierpnia 2018·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

Zbyt wysokie temperatury mogą być niebezpieczne. Gdy słupek rtęci idzie w górę, wzrasta również ryzyko udaru lub odwodnienia organizmu.
Udar cieplny jest efektem przegrzania organizmu. Szczególnie niebezpieczne jest więc długotrwałe przebywanie na słońcu lub w nagrzanym samochodzie.
Zapraszamy do zapoznania się z poniższą infografiką i udostępniania.
