Rydzyna24
Wiadomości

Śmieci na poboczu

Niestety przy drodze w Kłodzie w kierunku Augustowa ponownie zostały wyrzucone śmieci.Czarne worki z butelkami po różnych trunkach znajdują

10 września 2020·1 MIN·7 WYŚWIETLEŃ
Śmieci na poboczu

Niestety przy drodze w Kłodzie w kierunku Augustowa ponownie zostały wyrzucone śmieci.
Czarne worki z butelkami po różnych trunkach znajdują się między drogą a polem oraz za drzewami.
Jak widać na zdjęciach, część śmieci leży tu już od dłuższego czasu a część została świeżo przywieziona.
Osobom wywożącym śmieci do lasu polecamy odwiedzić najbliższa placówkę PSZOK.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane