Śmieci na poboczu
Niestety przy drodze w Kłodzie w kierunku Augustowa ponownie zostały wyrzucone śmieci.Czarne worki z butelkami po różnych trunkach znajdują
10 września 2020·1 MIN·7 WYŚWIETLEŃ

Niestety przy drodze w Kłodzie w kierunku Augustowa ponownie zostały wyrzucone śmieci.
Czarne worki z butelkami po różnych trunkach znajdują się między drogą a polem oraz za drzewami.
Jak widać na zdjęciach, część śmieci leży tu już od dłuższego czasu a część została świeżo przywieziona.
Osobom wywożącym śmieci do lasu polecamy odwiedzić najbliższa placówkę PSZOK.






