Spotkanie „Złotej jesieni”
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Złota Jesień” zorganizowało spotkanie integracyjne w „Oazie”.W spotkaniu wzięli udział samorządowcy
26 kwietnia 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Złota Jesień” zorganizowało spotkanie integracyjne w „Oazie”.
W spotkaniu wzięli udział samorządowcy naszej gminy z przewodniczącym Rady Miejskiej, p. Romanem Skibą, na czele.



















