Rydzyna24
Wiadomości

Spotkanie „Złotej jesieni”

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Złota Jesień” zorganizowało spotkanie integracyjne w „Oazie”.W spotkaniu wzięli udział samorządowcy

26 kwietnia 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Spotkanie „Złotej jesieni”

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Złota Jesień” zorganizowało spotkanie integracyjne w „Oazie”.

W spotkaniu wzięli udział samorządowcy naszej gminy z przewodniczącym Rady Miejskiej, p. Romanem Skibą, na czele.

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane