Rydzyna24
Wiadomości

Strażacy ćwiczyli na lodzie

Strażacy z OSP w Rydzynie ćwiczyli na lodzie na zbiorniku Rydzyna w Dąbczu. Zajęcia polegały na wyciąganiu z wody osoby poszkodowanej,

28 stycznia 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Strażacy ćwiczyli na lodzie

Strażacy z  OSP w Rydzynie ćwiczyli na lodzie na zbiorniku Rydzyna w Dąbczu. Zajęcia polegały na wyciąganiu z wody osoby poszkodowanej, pod którą załamał się lód.

Ochotnicy zapoznali się z możliwymi scenariuszami. W trakcie przeprowadzono dwa sposoby podjęcia poszkodowanego. Pierwszym z nich jest deska ratownicza, a kolejnym – sanie lodowe.

Po ćwiczeniach przy ognisku wraz z rodzinami upiekli kiełbaski.

 

foto: OSP Rydzyna

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane