Taneczny piątek
Kolejny piątek upłynął pod znakiem zabawy. Jak zwykle na rydzyński Rynek przybyło dużo osób z Rydzyny i nie tylko. Parkiet zapełniony
24 sierpnia 2019·1 MIN·4 WYŚWIETLEŃ

Kolejny piątek upłynął pod znakiem zabawy. Jak zwykle na rydzyński Rynek przybyło dużo osób z Rydzyny i nie tylko. Parkiet zapełniony do samego końca imprezy. Do tańca przygrywał Kazik Band.
[WIDEO]401[/WIDEO]















