„Taneczny Piątek” już za nami
Mieszkańcy Rydzyny nie jeden raz pokazali, że żadna pogoda im nie straszna do zabawy.10.08. podczas kolejnego już „Tanecznego Piątku”
11 sierpnia 2018·1 MIN·13 WYŚWIETLEŃ

Mieszkańcy Rydzyny nie jeden raz pokazali, że żadna pogoda im nie straszna do zabawy.
10.08. podczas kolejnego już „Tanecznego Piątku” nie zabrakło muzyki i chętnych do zabawy. Tego dnia wystąpiła Zosia Stam, młoda artystka, która zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne i zagrała na keyboardzie. Do tańca porwał natomiast Zespół Forte Robert Pieczyński.
Humory dopisały, co można zobaczyć na zdjęciach.




















