W Kaczkowie podziękowali za plony
W tym roku- ze względu na pandemię – dożynki, jeśli są obchodzone, mają skromną oprawę. W parafii kaczkowskiej również podziękowano
7 września 2020·1 MIN·8 WYŚWIETLEŃ

W tym roku- ze względu na pandemię – dożynki, jeśli są obchodzone, mają skromną oprawę.
W parafii kaczkowskiej również podziękowano za plony, złożono wieńce przed ołtarzem. Msza, w której uczestniczyli mieszkańcy, sołtysowie oraz burmistrz rozpoczęła uroczystość.
Mieszkańcy mają nadzieję, że przyszłoroczne dożynki będą huczne jak zawsze.




























