Rydzyna24
Wiadomości

Wesoły „Taneczny Piątek” [VIDEO]

Kolejny „Taneczny Piątek” za nami. 9.08 od godziny 18:00 trwała zabawa z zespołem Solo Band. Dla najmłodszych były bańki mydlane, konkursy

11 sierpnia 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Wesoły „Taneczny Piątek” [VIDEO]

Kolejny „Taneczny Piątek” za nami. 9.08  od godziny 18:00 trwała zabawa z zespołem Solo Band. Dla najmłodszych były bańki mydlane, konkursy oraz malowanie twarzy przez wolontariuszy  „Zwiastuny”.

Każda impreza piątkowa przyciąga coraz więcej gości i to nie tylko miejscowych. Każdy z „Tanecznych Piątków” jest inny, ale łączy je jedno: ciekawa zabawa.

[YT]Izmd-muN9Sw[/YT]

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane