Rydzyna24
Wiadomości

Wigilia w remizie w Dąbczu

21.12.2019 w remizie w Dąbczu odbyło się spotkanie opłatkowe członków OSP oraz zaproszonych gości, m.in. Burmistrza MiG Rydzyna Kornela

24 grudnia 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Wigilia w remizie w Dąbczu

21.12.2019 w remizie w Dąbczu odbyło się spotkanie opłatkowe członków OSP oraz zaproszonych gości, m.in. Burmistrza MiG Rydzyna Kornela Malcherka.

W czasie uroczystości zarząd OSP złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Do życzeń dołączyli się również włodarz gminy oraz sponsorzy. Miejscowi harcerze przekazali również Betlejemskie Światełko Pokoju. Dla najmłodszych zawitał również święty Mikołaj.

Spotkanie przebiegło w spokojnej i rodzinnej atmosferze.

źródło: ospwdabczu

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane