Rydzyna24
Wiadomości

Wigilia w stajni

Uczniowie SOSW spotkali się w stajni u jej gospodarza – konia Pokera. Składali sobie życzenia, podzielili się opłatkiem z Pokerem. Był

19 grudnia 2020·1 MIN·10 WYŚWIETLEŃ
Wigilia w stajni

Uczniowie SOSW spotkali się w stajni u jej gospodarza – konia Pokera. Składali sobie życzenia, podzielili się opłatkiem z Pokerem. Był słodki poczęstunek, a każdy uczestnik otrzymał sianko, tradycyjnie wysadzane pod obrus w czasie wieczerzy wigilijnej. Dzieci spędzili czas świątecznie i radośnie.

źródło: facebook.com/Niesłyszący-Rydzyna

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane