Zabłąkany pies przy Orlenie
Po raz kolejny dostaliśmy informację o zwierzaku. Tym razem piesek zabłąkał się w okolicach stacji paliw Orlen w Dąbczu. Pies ma plakietkę
9 grudnia 2019·1 MIN·4 WYŚWIETLEŃ

Po raz kolejny dostaliśmy informację o zwierzaku. Tym razem piesek zabłąkał się w okolicach stacji paliw Orlen w Dąbczu. Pies ma plakietkę z chipem.
Właściciela prosimy o kontakt z redakcją.