Rydzyna24
Wiadomości

Zagrali w kościele

Koncert Pinokio Brother w rydzyńskim kościele był nie lada atrakcją dla lokalnej społeczności.Miłośnicy katolickiego rocka mogli

13 października 2019·1 MIN·4 WYŚWIETLEŃ
Zagrali w kościele

Koncert Pinokio Brother w rydzyńskim kościele był nie lada atrakcją dla lokalnej społeczności.

Miłośnicy katolickiego rocka mogli spędzić czas na ponad godzinie dobrej zabawy.  Oprócz tego istotne było przesłanie duchowe. Członkowie Pinokio Brothers to w większości księża, którzy nie tylko w tekstach, ale i podczas koncertów opowiadają o Bogu i etyce. Głoś wokalistki Julii robił wrażenie na zebranych gościach.

Wydarzenie przyciągnęło sporo osób. Zespół pracuje nad płytą: „Uwielbienia moc”.

[WIDEO]412[/WIDEO]

 

 

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane