Zaśpiewali w Robczysku
Mieszkańcy Robczyska 11 listopada zebrali się przy świetlicy i zaśpiewali hymn Polski w celu upamiętnienia 101 rocznicy odzyskania niepodległości.Mieszkańcy
15 listopada 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ

Mieszkańcy Robczyska 11 listopada zebrali się przy świetlicy i zaśpiewali hymn Polski w celu upamiętnienia 101 rocznicy odzyskania niepodległości.
Mieszkańcy po raz kolejny pokazali, że potrafią się zjednoczyć.
foto: Robczysko/FB












