Rydzyna24
Wiadomości

Zaśpiewali w Robczysku

Mieszkańcy Robczyska 11 listopada zebrali się przy świetlicy i zaśpiewali hymn Polski w celu upamiętnienia 101 rocznicy odzyskania niepodległości.Mieszkańcy

15 listopada 2019·1 MIN·3 WYŚWIETLEŃ
Zaśpiewali w Robczysku

Mieszkańcy Robczyska 11 listopada zebrali się przy świetlicy i zaśpiewali hymn Polski w celu upamiętnienia 101 rocznicy odzyskania niepodległości.

Mieszkańcy po raz kolejny pokazali, że potrafią się zjednoczyć.

foto: Robczysko/FB

 

ŁU
Łukasz Wojciechowski
Redaktor Rydzyna24

Polecane