Wianki w Rydzynie

Wianki w Rydzynie

Rydzyński Ośrodek Kultury oraz Gmina Rydzyna stanęli na wysokości zadania. Impreza rozpoczęła się ok. godziny 17.00. Animatorzy z firmy Kolorowe Skarpety nie pozwoliły dzieciom się nudzić. Kto nie chciał uczestniczyć w zabawie, mógł skorzystać z dodatkowych atrakcji typu: dmuchańce i zjeżdżalnie.

Godzinę później rozpoczęła się uczta dla miłośników muzyki disco polo. Zespoły After Party i Impuls porwały tłum do zabawy.

Nie był to jednak koniec imprezy. O 20.00 rozpoczęła się zabawa taneczna, podczas której gości zabawiał zespół EMARO. Tradycyjnie już wypuszczono na Zalew wianki i tym sposobem powitano lato.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u