Wiemy co z przejazdem w Kłodzie

Wiemy co z przejazdem w Kłodzie

Przejazd kolejowy w Kłodzie został zamknięty. Oznacza to utrudnienia dla kierowców, szczególnie dla mieszkańców Tarnowej Łąki, którzy muszą pokonywać objazd do Rydzyny. Jest to duże obciążenie czasowe. Także pracownicy Agro Rydzyna mają utrudniony dojazd do pracy. Problem nie byłby aż tak uciążliwy, gdyby prace przy przejeździe odbywały się zgodnie z planem. Tymczasem nie dzieje się nic. Ta sytuacja bulwersuje mieszkańców, którzy czują się poszkodowani.

Napisaliśmy wiadomość do firmy zajmującej się remontem. Otrzymaliśmy następującą odpowiedź.

Szanowny Panie,

Pragnę wyjaśnić, iż w pierwszej kolejności po zamknięciu przejazdu prowadzone były prace pomiarowo-geodezyjne, niezbędne do rozpoczęcia prac właściwych, które rozpoczynają się w dniu dzisiejszym.

Z poważaniem,
PIOTR ODZIJEWICZ
Kierownik Działu Marketingu i Promocji
Biuro Komunikacji Społecznej

1 thought on “Wiemy co z przejazdem w Kłodzie”

  1. ssskorpionixxx

    Jeżeli prace pomiarowe i geodezyjne trwają tydzień to boje się zadać pytanie ile będą trwały prace remontowe.
    Obciążenie czasowe, finansowe i życiowe. Zawieszenie do remontu. A mijanie się na wąskiej dziurawej drodze z tirami jadącymi do AGRO to szczyt marzeń każdego Mieszkańca Tarnowej. Klękajcie narody bo PKP robi remont. Co „kic” to „kloc”, bo co remont to nieudany. Logistyka na najwyższym poziomie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u