Wigilia w Robczysku

Wigilia w Robczysku

W Robczysku odbyło się drugie spotkanie wigilijne. Miejscowe dzieci z pomocą Katarzyny Ciesielskiej i Anny Włodarczyk przygotowały przedstawienie .

Dzięki sponsorom udało się zakupić piękne paczki. Organizatorzy dziękują sołtysowi Ryszardowi Machowiakowi, Grzegorzowi Kostce, Jakubowi Jankowiaklwi, państwu Gajewskim, państwu Biernaczykom, Emilii Ciesielskiej, Jerzemu Jankowskiemu i Romanowi Michalakowi.

W organizacji spotkania pomogły Jagoda Klupsch, Kinga Dziubałka, Ewelina Matuszewska, państwo Wróbel, Ania Maślonka, Joanna Pietrzykowska, Ewa Wilczkowiak, Donata Walkowiak Joanna Jankowiak, Martyna Biernaczyk, Paulina Mrukowska, Regina Wawrzynowicz, Maria Michalska,  Anna Włodarczyk i Genowefa Machowiak.

Jak widać, mieszkańcy Robczyska lubią spędzać wspólnie czas.

źródło: Robczysko

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u