Wkrótce zamknięcia przejazdów kolejowych

Wkrótce zamknięcia przejazdów kolejowych

Prawdopodobnie w marcu br. po raz kolejny zostaną zamknięte przejazdy kolejowe na drogach powiatowych w Kłodzie, Wilkowicach, Lipnie i Górce Duchownej. W tym czasie będą trwały prace przy modernizacji linii kolejowej E59 Wrocław – Poznań.

Spółka Torpol realizuje czwarty etap modernizacji linii kolejowej E59 Poznań – Wrocław na odcinku Rawicz – Czempiń. Firma po raz kolejny wystąpiła do powiatu leszczyńskiego o zatwierdzenie tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia prac na przejazdach kolejowych.

Przejazdy kolejowe w Wilkowicach, Lipnie i Górce Duchownej mają zostać zamknięte na kilka – kilkanaście dni prawdopodobnie w marcu br., natomiast przejazd w Kłodzie – w terminie od 24 lutego do końca kwietnia br. W tym czasie obowiązywać będą objazdy. Dokładne terminy zamknięcia poszczególnych przejazdów na drogach powiatowych będą zależeć m.in. od warunków pogodowych i zostaną wkrótce podane do wiadomości mieszkańców.

źródło: powiat-leszczynski.pl

  1. Czy to jest normalne? Kto za to odpowiada? W Ķłodzie znowu zamykają przejazd? Weżcie się w garść bo ludzie lego nie wytrzymią. Wiecznie coś grzebią.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Projekt budżetu Gminy Rydzyna na 2022 rok

Projektu budżetu Miasta i Gminy Rydzyna na 2022 rok Analiza prognozowanych dochodów i wydatków na 2022 rok prowadzi do następujących wniosków. Planowane dochody szacowane są