Wraca bezpośrednia obsługa mieszkańców w siedzibie KZGRL

Wraca bezpośrednia obsługa mieszkańców w siedzibie KZGRL

Przewodniczący Zarządu Związku informuje, że wraca bezpośrednia obsługa mieszkańców w siedzibie Związku.

Obsługa mieszkańców odbywać się będzie z zachowaniem reżimu sanitarnego (DDM), w zwykłym trybie czyli od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania. Ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa, wprowadzona została dopuszczalna liczba interesantów jednocześnie przebywających w biurach, gdzie przyjmowani są mieszkańcy.

Jednocześnie, w związku z nadal obowiązującym stanem pandemii zachęcamy Państwa, aby sprawy nie wymagające wizyty w BOK załatwiać telefonicznie, listownie, mailowo lub przy pomocy platformy E-puap. 

Ponadto, jeżeli sytuacja epidemiologiczna będzie się pogarszać dopuszczona jest możliwość przywrócenia wyłącznie zdalnej obsługi klientów. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

INNI CZYTALI TEŻ...

Powiat leszczyński ósmy w kraju w rankingu finansowym

Powiat leszczyński zajął trzecie w Wielkopolsce i ósme miejsce w kraju wśród powiatów ziemskich w Rankingu Finansowym Samorządu Terytorialnego. Opracowanie uwzględnia wyniki samorządów za 2021

11 maj Dzień Bez Śmiecenia

Już po raz kolejny wspólnie możemy świętować ten dzień. Uczcijmy go więc w wymierny sposób. Spróbujmy w dniu dzisiejszym maksymalnie ograniczyć ilość wytwarzanych odpadów, wielu z nas może