Wybrano wykonawcę na budowę kanalizacji sanitarnej w Dąbczu

Wybrano wykonawcę na budowę kanalizacji sanitarnej w Dąbczu

Zakończył się przetarg na „Budowa kanalizacji sanitarnej w ulicy Modrzewiowej, Cyprysowej, Cisowej i Łącznikowej w Dąbczu”

Trzy przedsiębiorstwa złożyły swoje oferty w przetargu na „Budowa kanalizacji sanitarnej w ulicy Modrzewiowej, Cyprysowej, Cisowej i Łącznikowej w Dąbczu”

Najkorzystniejszą ofertę i zarazem tą którą wybrano na kwotę 952.020,00 zł brutto złożyło KONSORCJUM FIRM: LIDER: Zakład Usługowy wodno –kanalizacyjny i C.ODariusz Bartczakul. Sienkiewicza 188-220 Osięciny

PARTNER: „IL-MAR”Marcin Bartczakul.Sienkiewicza188-220 Osięciny

Na realizacje przedsięwzięcia gmina Rydzyna otrzymała pożyczkę od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w wskości  1,7 mln złotych.  Zakończenie prac ma nastąpić w sierpniu 2020 roku.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u