Wydział Komunikacji będzie załatwiać pilne sprawy

Wydział Komunikacji będzie załatwiać pilne sprawy

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie od wtorku 24 marca br. wznawia częściowo bezpośrednią obsługę mieszkańców. Załatwiane będą wyłącznie pilne sprawy i to tylko po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Rozumiejąc trudną sytuację, w jakiej znaleźli się mieszkańcy powiatu leszczyńskiego w związku z brakiem bezpośredniej obsługi w Wydziale Komunikacji, Starostwo Powiatowe w Lesznie wychodząc im naprzeciw zdecydowało o jej częściowym wznowieniu, przy jednoczesnym stosowaniu się do zaleceń służb sanitarnych.

Od poniedziałku 23 marca br. można kontaktować się telefonicznie z Wydziałem Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie w celu załatwienia pilnych spraw. Po ich przedstawieniu pracownicy wyznaczą termin wizyty. Mieszkańcy proszeni są o przyjście z wydrukowanym wnioskiem i własnym długopisem. Przyjmowana będzie płatność wyłącznie gotówką.

Internetowa rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji jest nadal zawieszona do odwołania.

Telefon do kontaktu w celu umówienia pilnej wizyty w Wydziale Komunikacji – 65 5296818.

źródło: powiat-leszczynski.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u