Wyjątkowy gość na treningu tenisa stołowego dzieci w Dąbczu

Wyjątkowy gość na treningu tenisa stołowego dzieci w Dąbczu

Brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Europy – Jakub Kosowski poprowadził w piątkowy wieczór trening Akademii Tenisa Stołowego w Dąbczu w ramach akcji „Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole” organizowanej przez Polski Związek Tenisa Stołowego.

Piątek na długo zapadanie w pamięci młodym zawodnikom Wametu Dabcze. Adepci tenisa stołowego trenowali pod okiem byłego Indywidualnego Mistrza Polski seniorów w grze pojedynczej – Jakuba Kosowskiego. Były gracz niemieckiego SV Pluderhausen i francuskiego Pontoise Cergy najpierw opowiedział wszystkim uczestnikom piątkowych zajęć o przebiegu swojej kariery, a następnie rozegrał pokazowy pojedynek z liderem miejscowego klubu – Jakubem Wernerem.

W drugiej części piątkowych zajęć Jakub Kosowski poprowadził trening młodych tenisistów stołowych, pokazując im odpowiednią technikę uderzeń oraz korygując popełniane błędy. Wszyscy uczestnicy treningu oprócz cennych wskazówek od wielokrotnego reprezentanta Polski, otrzymali także gadżety ufundowane przez Polski Związek Tenisa Stołowego w Warszawie.

Dąbcze jest jedną z kilku miejscowości w naszym kraju, w której odbył się pokaz tenisa stołowego w ramach akcji „Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole”. Gospodarzami imprez z tego cyklu były wcześniej m.in. Jarosław i Zielona Góra.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Znów tylko 30 dni na rejestrację pojazdu

Od 1 stycznia 2021 r. znów obowiązują przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym dotyczące nakładania kar pieniężnych na właścicieli pojazdów, którzy w ciągu 30 dni

Rusza rejestracja szczepień przeciwko COVID-19

15 stycznia br. rozpoczęła się rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Powszechne szczepienia całego społeczeństwa ruszają w styczniu 2021 r.

„PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI”

Nadal na wielkopolskich drogach dochodzi do wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Prędkość to niezmiennie główny czynnik, który powoduje, że dochodzi do wypadków w których ludzie odnoszą

stat4u