Wymiana słupów elektroenergetycznych na ul. Okrężnej

Wymiana słupów elektroenergetycznych na ul. Okrężnej

Zakończył się pierwszy etap wymiany słupów elektroenergetycznych na ul. Okrężnej w Rydzynie. Drugi etap ma być realizowany w miesiącu wrześniu.

Istniejące słupy były w bardzo złym stanie technicznym, beton skruszał i spadł, były widoczne druty. Dzięki interpelacji radnego Bonifacego Skrzypczaka, która została przedstawiona podczas Sesji Rady Miejskiej i złożona na ręce Burmistrza Rydzyny oraz pisma skierowanego w miesiącu maju w tej sprawie do operatora sieci ENEA, sprawa nabrała tempa.

Efektem było spotkanie z przedstawicielem operatora sieci ENEA oraz wizja lokalna, której członkiem był radny Bonifacy Skrzypczak, zakwalifikowała słupy do wymiany.

 

zdjęcia : fotovideoreklama.pl

tekst: B.Skrzypczak

1 komentarz do "Wymiana słupów elektroenergetycznych na ul. Okrężnej"

  1. mieszkaniec

    Mieszkańcy ulicy Okrężnej od strony Rowu Polskiego i ul. 29 stycznia sami pisali do Operatora sieci ENEA o wymianę słupów elektrycznych przy swoich posesjach i nie potrzeba było żadnych interpelacji i opisywania tego przedsięwzięcia na łamach rydzyna24.pl Każdy z niewymienionych dotychczas słupów jest w stanie krytycznym, nie tylko w drugiej części ulicy Okrężnej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Imprezowy weekend w Dąbczu

W najbliższy piątek Burmistrz MiG Rydzyna, sołtys Dąbcza wraz z radą sołecką oraz OSP Dąbcze zapraszają na kino plenerowe. 10 września o 20.00 obok remizy

2. liga mężczyzn: W sobotę premierowy mecz z Poznaniem

W najbliższą sobotę zainaugurowane zostaną rozgrywki 2. ligi mężczyzn w strefie wielkopolsko-zachodniopomorskiej. Wamet Dąbcze w premierowej kolejce grupy południowej podejmie we własnej hali KR-S fairplayce