Wywiózł śmieci na pole – został już ukarany

Wywiózł śmieci na pole – został już ukarany

Elementy akcesoriów samochodowych, plastikowe wiadra, worki i butelki oraz mnóstwo innych śmieci znajdowało się przy drodze gruntowej w rejonie Kaczkowa w gminie Rydzyna. Dzielnicowi z Rydzyny natychmiast ustalili tożsamość sprawcy zaśmiecania i ukarali go.

19 marca br. policjanci z Zespołu Dzielnicowych w Rydzynie otrzymali informację, że przy drodze gruntowej w rejonie Kaczkowa ktoś wyrzucił śmieci. Wśród nich znajdowała się duża ilość zużytych akcesoriów samochodowych, plastikowych wiader, kanistrów, butelek i worków oraz całe mnóstwo różnych odpadów.

Dzielnicowi natychmiast ustalili, że sprawcą tego czynu jest 69-letni mieszkaniec Leszna. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został ukarany przez policjantów mandatem karnym oraz pouczony o konieczności prawidłowego zagospodarowania odpadami w przyszłości.

źródło: leszno.policja.gov.pl

2 thoughts on “Wywiózł śmieci na pole – został już ukarany”

  1. Podajcie dane i zdjęcie tego Sk…….A !!!! Mam nadzieje ze mandat byl odpowiedniej kwoty !!!

  2. Mam nadzieje ze parę tysi zapłaci i oczywiście posprzątał po sobie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u