XVI RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

XVI RAJD POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

Zapraszamy wszystkich posiadaczy zabytkowych pojazdów w środę 2 maja na kolejny- XVI Rajd do Zamku w Rydzynie(2-3 maj 2018). Uwaga! w tym roku z uwagi na dużą frekwencję w poprzednich edycjach rajdów, dochodzi nowa konkurencja: Pojazdy militarne. Mamy więc trzy konkurencje, w których możemy startować: motocykle, samochody oraz pojazdy militarne.W tym roku też przed startem, zrobimy małą Paradę pojazdów, a na koniec wspólne zdjęcie. Wieczorem po 19.00 odbędzie się ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i bankiet w Sali Balowej. W czwartek rano ciekawy wykład pod nazwą: Kołowe środki transportowe w zbiorach Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie”. Następnie tradycyjnie wyjazd pojazdami do Leszna na prezentację na Rynku.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

--- Reklama ---

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

--- Reklama ---

INNI CZYTALI TEŻ...

Pożar na S5 [VIDEO]

Na drodze ekspresowej S5 na wysokości Kłody doszło do pożaru naczepy. Droga w kierunku Leszna jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i wskazuje drogę objazdu. foto/video:

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

stat4u