XVII Integracyjny Festiwal „Witaminki na start” w Krotoszynie

XVII Integracyjny Festiwal „Witaminki na start” w Krotoszynie

Gromada Zuchowa „Pracowite Mrówki” z Dąbcza po raz kolejny uczestniczyła w festiwalu piosenki promującym zdrowy styl życia i odżywiania się. W mundurach zuchy zaśpiewały piosenkę Majki Jeżowskiej „Owocowy karnawał”. . Ważnym elementem festiwalu jest konkurs plastyczny, w tym roku zuchy robiły nakrycie głowy techniką mieszaną. Ideą festiwalu jest integracja dzieci zrzeszonych w gromadach zuchowych, dzieci z klas nauczania zintegrowanego szkół podstawowych, oraz z zespołów szkół specjalnych, ośrodków szkolno-wychowawczych z różnych terenów poprzez promowanie zdrowego stylu życia i odżywania się. Dzieci aktywnie słuchały, bawiły się na scenie jak i na widowni. Każdy z uśmiechem na twarzy i drobnym upominkiem wrócił do domu.

Zobacz galerię – kliknij link

Sandra Ratajczak

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u