Zagrali dla WOŚP

Zagrali dla WOŚP

 

W niedzielę odbył się oczekiwany Finał Turnieju Piłki Nożnej, podczas którego zawodnicy „zagrali dla WOŚP”. Najlepsze drużyny zostały podzielone na dwie grupy, a widzowie mogli podziwiać zmagania piłkarzy.

 

W niedzielę wystąpiły drużyny, które pomyślnie przeszły sobotnie eliminacje. I tak, w grupie A znaleźli się zawodnicy: Euromebelu, Eden Green, HMI Comfort, FC Katalonii oraz Nowej Wsi. W grupie B zmierzyły się drużyny: PSP Leszno, Piast Bęlecin, Rezerwy Piasta, FC Kłoda oraz OSP Kaczkowo.

Od godziny 14.00 zostały rozegrany finały i półfinały. O trzecie miejsce walczyły drużyny FC Kłoda oraz Rezerwy Piasta, a o pierwsze miejsce Eden Green i Euromebel.

Ostateczne wyniki spotkania:

1) Eden Green

2) Euromebel

3) FC Kłoda 4) Rezerwy Piasta

Źródło: https://www.facebook.com/osprydzyna/

« 1 z 2 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nagrody Burmistrza dla nauczycieli

Obchodzony niedawno Dzień Edukacji Narodowej był okazją do wręczenia corocznych gratulacji i nagród nauczycielom Szkoły Podstawowej w Rydzynie, Dąbczu, Kaczkowie oraz Przedszkola Kolorowy Wiatraczek. Nagrody

Trzy punkty poszły w Las po samobójczej bramce

Euromebel Rydzyniak Rydzyna przegrywa niedzielny mecz z Lasem Puszczykowo. Mecz odbył się 18.10. 2020 r. bez wsparcia publiczności. Po samobójczej bramce u siebie mecz z

stat4u