Zagrali o Puchar Burmistrza

Zagrali o Puchar Burmistrza

12 marca o godzinie 17.00 rozpoczął się Turniej w ping ponga o Puchar Burmistrza. Zawody odbyły się w Tarnowej Łące. Każdy z uczestników grał i bawił się dobrze.

turniejopuchar

Zwycięzcą Turnieju został mieszkaniec Tarnowej Łąki, Artur Chmiel. Drugie miejsce zajął Daniel Wolny. Na trzecim miejscu „podium” stanął jeden z najlepszych i najmłodszych graczy, dwunastoletni Marcel Rosik z Dąbcza.

Turniej został zorganizowany przez sołtysa Tarnowej Łące, Krzysztofa, burmistrza Kornela Malcherka oraz przez Huberta Rzepecka, Mieszka Rosika i Fabiana Balwierczaka.

1 thought on “Zagrali o Puchar Burmistrza”

  1. Turniej udany.wszyscy zadowoleni a zwłaszcza Marcel a mama dumna ze swojego 10 latka.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u