Zakładanie nowej działalności gospodarczej – zapisy na bezpłatne warsztaty

Zakładanie nowej działalności gospodarczej – zapisy na bezpłatne warsztaty

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków o przyznanie pomocy w ramach wdrażania LSR Krainy Lasów i Jezior na Przedsięwzięcie 2.1.1 Zakładanie nowej działalności gospodarczej rozpoczynamy zapisy na bezpłatne warsztaty dla potencjalnych beneficjentów tego działania.

O pomoc w formie premii wynoszącej 50.000 zł mogą się ubiegać mieszkańcy naszych 12 gmin członkowskich (wymagane zaświadczenie o zameldowaniu).

Szczegółowe informacje dotyczące warunków przyznania pomocy, kosztów kwalifikowanych oraz wysokości i formy wsparcia można uzyskać w przygotowanym przez nas Poradniku dla beneficjentów (do pobrania poniżej).

Zapraszamy na dwie formy szkoleń:

  1. Jednodniowe szkolenie, podczas którego potencjalni wnioskodawcy poznają tematykę dotyczącą:

podstaw prawnych oraz zasad ubiegania się o wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR);

warunków ubiegania się o przyznanie pomocy finansowej w ramach przedsięwzięcia;

zasad wypełniania dokumentacji aplikacyjnej (WoPP wraz z załącznikami) – warsztaty dla uczestników szkolenia,

  1. Cykl warsztatów (dwa jednodniowe spotkania z ekspertem składające się z dwóch bloków tematycznych), na których omówimy z Państwem wyłącznie tematykę dotyczącą prawidłowego opracowania niezbędnego załącznika do wniosku przyznania pomocy, jakim jest biznesplan.

Terminy i lokalizacja poszczególnych zajęć zostanie ustalona i podana w terminie późniejszym – uzależnione będzie to od liczby osób chętnych oraz ewentualnych obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w szkoleniach w Biurze WLGD – tel. 65 529 61 03 lub e-mail: biuro@wlgd.org.pl

Przy zgłaszaniu prosimy o podanie informacji takich jak:

nazwisko osoby/osób mających wziąć udział w szkoleniu,

telefon i e-mail kontaktowy.

Uczestnicy szkoleń będą zobowiązani do stosowania zasad bezpieczeństwa między innymi: noszenia maseczek lub innego rodzaju zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rak itp. podczas trwania zajęć.

Zapraszamy do udziału wszystkich potencjalnych beneficjentów!

Załączniki:

źródło: wlgd.org.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CAPTCHA
Refresh

*

INNI CZYTALI TEŻ...

II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY

Zapraszamy na II RYDZYŃSKI PIKNIK ROWEROWY Już 12 czerwca odbędzie się piknik rowerowy. Start: Rynek w Rydzynie o godzinie 11:30

Podziękowania dla wolontariuszy

W Rydzyńskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań wolontariuszom WOŚP. Burmistrz MiG Rydzyny Kornel Malcherek i szef sztabu Sławomir Zygner zaprosili część zaangażowanych osób.

Nowy chodnik w Robczysku

Spółka Drogtranz zakończyła budowę chodnika w Robczysku w gminie Rydzyna. Zakres prac to budowa 215 mb chodnika w Robczysku, na odcinku od skrzyżowania z drogą