Zapraszamy na jarmark bożonarodzeniowy do Bojanowa

Zapraszamy na jarmark bożonarodzeniowy do Bojanowa

Mamy już połowę listopada. Galerie, sklepy zaczynają oferować bożonarodzeniowe produkty – zaczynając od świątecznych słodyczy dla dzieci, poprzez ozdoby na choinkę, lampki czy prezenty z myślą o konkretnych osobach. Święta Bożego Narodzenia to piękny i magiczny czas, warto przeżyć go w rodzinnym gronie. Dlatego proponuję Państwu, udział w naszym bojanowskim Jarmarku!

Spędźmy ten przedświąteczny czas razem! Zachęcam do spróbowania lokalnych produktów, wypieków, do zakupu ręcznie robionych ozdób. Śmiało mogę powiedzieć, że w żadnym markecie nie otrzymacie Państwo takich unikatowych wyrobów (którymi warto zaskoczyć bliskich). Proszę zabrać pociechy by wspólnie z nami wziąć udział w rozświetleniu choinki, koncercie, a przede wszystkim by spotkać Świętego Mikołaja – tylko u Nas, w Bojanowie!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Nowy Świat z lotu ptaka

Nowy Świat – osada leśna w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. Sołectwo Nowa Wieś. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. tekst: pl.wikipedia.org

Biegniemy dla Piotrusia

Już 29 listopada 2020r zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I BIEGU W KRAINIE MUFLONÓW- biegniemy dla Piotrusia Szczerbala. Piotruś to kilkunastoletni chłopiec mieszkający w

Kolejny krok do przebudowy drogi gminnej w Kłodzie

Zgodnie z wynikiem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Przedsiębiorstwo Drogowe „DROGBUD” – Gostyń zrealizuje roboty budowlane polegające na: Przebudowie drogi gminnej w miejscowości Kłoda (tzw.

stat4u