Zawiadomienie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu

Zawiadomienie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu

ZAWIADOMIENIE

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że szkoła nie będzie prowadziła zajęć dydaktyczno-wychowawczych. 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze, ale tylko dla dzieci zdrowych. Od 16 do 25 marca Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego będzie zamknięta. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać drogą elektroniczną na adres sp.dabcze@ir-tel.pl lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Dyrektorem szkoły, tel. 600369481. Informację o zapisie dziecka do szkoły prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres sp.dabcze@ir-tel.pl . Dokumenty będą przyjmowane po opublikowaniu decyzji o wznowieniu pracy szkoły.

Dyrektor Szkoły

 

 

foto: google.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u