Zebranie w OSP Rydzyna

Zebranie w OSP Rydzyna

3 marca w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rydzynie na zebraniu sprawozdawczym za rok 2017 spotkali się druhowie oraz zaproszeni goście aspirant sztabowy Jacek Nowak zastępca dowódcy jednostki ratowniczo gaśniczej w Lesznie, przewodniczący rady miasta Roman Skiba, radny powiatowy Antoniak Wojciech.

Podczas spotkania podziękowano strażakom za to że są dla mieszkańców. Ponadto burmistrz przekazał jednostce detektor wielogazowy który bada tlen dolną granice wybuchowości siarkowodór i tlenek węgla.

Na zebraniu ustalono ze zostanie sprzedany już nie używany Ford Transit. Komendant gminny Damian Gorwa podziękował wszystkim którzy wspierają OSP w Rydzynie. Plany i ambicje strażaków na rok 2018 są ambitne i życzymy,  by zostały zrealizowane.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

Nowa Wieś [VIDEO]

Nowa Wieś – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Rydzyna. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego. Liczba ludności 447. W roku 2009 na obrzeżach wsi powstała

stat4u