Zimowy turniej Skrzatów w Rydzynie

Zimowy turniej Skrzatów w Rydzynie

Zimowy turniej Skrzatów przywołał wśród graczy ich rodziców gorące emocje. W grze liczyła się jednak głównie dobra zabawa i radość młodych piłkarzy.

W Rydzynie rozegrano  zimowy turniej Skrzatów . Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że Skrzat to najmłodsza kategoria wiekowa ujęta w Unifikacji Szkolenia i współzawodnictwa opracowanej przez PZPN. Zgodnie z jej założeniami, mali piłkarze rozgrywają towarzyskie turnieje, podczas których bawią się grą w piłkę, a na zakończenie otrzymują pamiątkowe medale i drobne upominki.

Po raz pierwszy Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zorganizował taki turniej w „strefie leszczyńskiej”. 

Uśmiechy na twarzach dzieci, którym towarzyszyli rozemocjonowani rodzice, udowadniają, że warto organizować takie turnieje.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Od miesiąca nie wykryto ASF u dzików

Od miesiąca w powiecie leszczyńskim nie wykryto zakażenia afrykańskim pomorem świń ASF u padłych dzików. W Wielkopolsce stwierdzono dotąd w trzech powiatach łącznie 430 przypadków

Oglądaj dzisiaj na żywo

XXIV Sesja Rady Miejskiej Rydzyny – Proponowany porządek obrad PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD: 1. Otwarcie obrad Sesji.2. Przyjęcie ślubowania od nowo wybranego radnego Rady Miejskiej Rydzyny.3.

stat4u