Zlot Porsche 911 w Zamku Rydzyńskim

Zlot Porsche 911 w Zamku Rydzyńskim

Kultowe samochody porsche 911 zjechały do Rydzyny, aby w dniach 9-11 czerwca 2017 r. wziąć udział w rajdzie zorganizowanym przez Porsche Forum Classic. Wystartowało 41 załóg.

Bazą zlotu i rajdu właścicieli słynnych aut ze Stuttgartu był Zamek SIMP w Rydzynie. Uczestnicy przyjechali modelami porsche 911 w różnych wersjach z lat 70, 80 i 90-tych. Można było podziwiać zarówno standardowe „dziewięćset jedenastki”, jak i kabriolety, czy legendarne turbo. Wszystkie w świetnym stanie technicznym.

W sobotę o godz. 9:11 uczestnicy wyruszyli na trasę do Wolsztyna, a w drodze powrotnej zawitali do Kościana oraz Gostynia, gdzie odwiedzili Muzeum Motoryzacji Jana i Macieja Pedów, a także kolekcję sprzętu militarnego Sławomira Handke. Koordynator rajdu Pan Sławomir Skalski chciał, aby rajd był nie tylko okazją do miłego spotkania w jednym z najpiękniejszych zamków w Polsce, ale również pokazania malowniczej ziemi leszczyńskiej i odwiedzenia ludzi, którzy dzielą pasję motoryzacyjną i kolekcjonerską.

Ostatniego dnia zlotu, w niedzielę w samo południe właściciele wspaniałych porsche 911 zaprezentowali swoje auta na leszczyńskim rynku.

źródło: facebook.com/Zamek-w-Rydzynie

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u