Zmienili formę strajku. Uczniowie wracają do szkoły - aktualizacja

Zmienili formę strajku. Uczniowie wracają do szkoły - aktualizacja

Na bieżąco informujemy o sytuacji strajkowej, dlatego też publikujemy informację od Jerzego Stróżyckiego, który uspokaja rodziców, mówiąc że po świętach lekcje odbędą się normalnie. Podobnie sytuacja wygląda w pozostałych podstawówkach w naszej gminie.
Powrót uczniów na lekcje nie oznacza to, że szkoła odstępuje od strajku. Będzie on natomiast toczyć się w formie rotacyjnej.
Poniżej treść oświadczenia:
„Z ulgą i satysfakcją informuję, że jeżeli w najbliższych dniach nie zajdą nieprzewidziane okoliczności, to od środy 24 kwietnia 2019r. zajęcia lekcyjne w Szkole Podstawowej w Rydzynie odbędą się zgodnie z planem. Jednocześnie jestem niezmiernie wdzięczny wszystkim Rodzicom za okazaną pomoc w ostatnich dniach, poprzez zapewnienie we własnym zakresie opieki swoim dzieciom, a naszym uczniom. Tym uczniom, którzy potrzebowali niezbędnej opieki Szkoła ją zapewniła, równocześnie przeprowadzając egzaminy gimnazjalne i egzaminy ósmoklasistów, dzięki zaangażowaniu nauczycieli, którym również bardzo dziękuję. Strajk w naszej szkole jest nadal prowadzony, ale w formie rotacyjnej, ze zmniejszoną liczbą nauczycieli w danym dniu”.

1 thought on “Zmienili formę strajku. Uczniowie wracają do szkoły – aktualizacja”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

Pierwsza przegrana Rycerzy

Rycerze Rydzyna rozegrali mecz z KS Kosz Pleszew na swoim terenie. Od początku spotkanie było trudne i zakończyło się dla gospodarzy porażką. Zabrakło niewiele i

Przebudowa drogi przez Kłodę z szansą na dotację

Wniosek powiatu leszczyńskiego o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych przebudowy drogi przez Kłodę trafił na listę projektów rekomendowanych do udzielenia wsparcia finansowego. Ostateczna decyzja należy

stat4u