Znamy wyniki KACZMAREK ELECTRIC MTB 2017 RYDZYNA

Znamy wyniki KACZMAREK ELECTRIC MTB 2017 RYDZYNA

W Rydzynie odbyła się inauguracja kolejnego sezonu cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Miejscem zmagań były okoliczne dukty leśne.

Rekord frekwencji w Rydzynie! Piękna pogoda i świetna trasa z roku na rok przyciąga do Rydzyny coraz więcej pasjonatów ścigania MTB.  Od samego rana do miasteczka przyjeżdżali amatorzy wyścigów rowerowych, chcących wystartować w Grand Prix Rydzyna.

Na starcie zjawiło się prawie tysiąc zawodników. 950 pasjonatów wyruszyło w pierwszym wyścigu z cyklu Kaczmarek Electric MTB 2017.

Najszybszy na trasie giga liczącej 74 km był Adam Adamkiewicz z Real 64-sto. Na trasie mega 49 kilometrowej zwyciężył Marcin Wider (Sogest), na dystansie mini 24-kilometrowym najlepszy był Marek Urbaniak (Bike Atelier Maximus Urbex Team).
Start i meta wyścigu zlokalizowane były przy Zamku w Rydzynie. Rywalizowano na czterech dystansach: mini 24km, mega 49km, giga 74km oraz młodzik do 1km.

Kolarze po starcie jechali do Dąbcza, gdzie skręcali w drogę przy zalewie. Dalej trasa była wytyczona już tylko lasami. Trasa mini była jedną pętlą poprowadzoną w lasach między Lesznem a Dąbczem. Trasa mega i giga sięgały aż do Osiecznej i obfitowały w mnóstwo zjazdów, podjazdów i atrakcyjnych singli.

Zwycięzcy poszczególnych dystansów:

Mężczyźni:
– giga: Adam Adamkiewicz (Real 64-sto) – 02:58:56
– mega: Marcin Wider (Sogest) – 01:52:29
– mini: Marek Urbaniak (Bike Atelier Maximus Urbex Team) – 00:45:39

Kobiety:
– giga: Paulina Bielińśka (Rybczyński-Bikes Remmers TP-Link Team) – 03:28:05
– mega: Joanna Adamska (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) – 02:25:55
– mini: Sylwia Tumiłowicz (DGR Racing Team) 00:54:02

Tutaj sprawdzisz wyniki

« 1 z 10 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

INNI CZYTALI TEŻ...

stat4u